szkolenieOd 17 października 2022 Joanna Bossowska i Janina Morska uczestniczą w kursach w ramach projektu Erasmus+ w St. Julian’s na Malcie w europejskiej szkole kształcenia nauczycieli ETI (Executive Training Institute).
Joanna Bossowska szkoli się w zakresie ICT (Information Communication and Technology), zaś Janina Morska w zakresie CLIL (Content and Language Integrated Learning).
Zajęcia trwają od 9.00 do 14.30. Uczestnikami szkoleń są nauczyciele z całego świata, co sprzyja wymianie doświadczeń na płaszczyźnie zarówno zawodowej jak i kulturowej.
Szkolenia potrwają do 28 października br. Wiedza zdobyta podczas nich wzbogaci warsztat nauczycielek w zakresie nowoczesnych technologii komputerowych i informacyjnych oraz aktywnych metod pracy dotyczących nauczania przedmiotowo-językowego.
Obie panie czas po lekcjach spędzają na zgłębieniu kultury i historii pięknej wyspy. W załączeniu program zajęć i relacja fotograficzna. galeria

Program Janina Morska

Program Joanna Bossowska