/30.03.2026/r./
Klasa 7C wybrała się na warsztaty kulinarne do pracowni pana Dariusza Brygi. Uczniowie poznali tajniki kuchni i nauczyli się przyrządzać kebab w nieco zdrowszej wersji niż znamy z barów. Okazało się, że nie jest to takie trudne, o ile trzyma się przepisu, pilnuje proporcji i ma się trochę cierpliwości. Było mnóstwo zabawy i śmiechu, ale też i dumy z wykonanego dania. Coś czuję, że to nie ostatnia wizyta tej klasy w tym miejscu...
