/16.04.2026/
Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy odbył się w naszej szkole konkurs skierowany
do uczniów klas I-VIII.
Jego głównym celem było upowszechnianie wiedzy logopedycznej i dbałość o poprawną
wymowę.
Zadaniem każdego uczestnika było wykonanie pracy plastycznej będącej ilustracją
do wybranego „łamańca językowego”, wiersza logopedycznego lub własnej rymowanki.
Komisja w składzie: Anna Brzozowska-Futyma i Jolanta Olech wyłoniła zwycięzców.
Zwycięzcy konkursu:
I miejsce
1. Koniuszewska Zofia, kl.2a
2. Wasiak Tomasz, kl.1c
II miejsce
1. Ciołek Anna, kl.3a
2. Krajewski Florian, kl.1c
III miejsce
1. Garbowicz Helena, kl.3a
2. Miciukiewicz Adam, kl.1a
Wyróżnienia:
1. Dobuszewska Lena, kl.3a
2. Garbowicz Liliana, kl. 5a
3. Gawior Olivier, kl.3a
4. Stankiewicz Maja, kl.5c
Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe oraz słodycze.
Konkurs zorganizowały logopedki szkolne – Anna Brzozowska-Futyma i Jolanta Olech.
