AktualizacjaKochani, nadal wspomagamy uchodźców, którzy przyjechali lub przyjadą do nas. Zaczynamy zbierać artykuły papiernicze, które zostaną przekazane dzieciom potrzebującym, oraz tym, które pojawią się w naszej szkole.

Zbieramy m.in.:

- plecaki,

- piórniki,

- zeszyty,

- długopisy, ołówki,

- kredki, mazaki,

- temperówki, gumki,

- bloki (techniczne, rysunkowe),

- plasteliny,

- wycinanki,

- kleje, nożyczki,

- linijki,

- farby, pędzle.

Nadal zbieramy:

- środki czystości,

- pościel, koce, śpiwory, ręczniki,

- żywność z długim terminem spożycia,

- leki i środki opatrunkowe.

Apelujemy o przemyślane zakupy! Prosimy o nie kupowanie pojedynczych rzeczy np.: jednego ołówka i jednego zeszytu, ale np.: 20 jednakowych zeszytów lub 5 opakowań kredek. Bardzo ułatwi nam to pracę ?Dziękujemy ? Zbiórka odbywa się oczywiście w świetlicy szkolnej ?