koloW zeszłym tygodniu uczniowie należący do Szkolnego Koła Wolontariatu znowu się spotkali. Było to krótkie, ale owocne spotkanie. Na początku chcieliśmy bliżej się poznać i odkrywaliśmy swoje talenty, by lepiej móc organizować swoją przyszłą pracę. Było wesoło :) W dalszej części spotkania powołaliśmy Klub Samopomocy Koleżeńskiej, celem jakiego będzie pomoc innym uczniom w nauce. Poznaliśmy także tajniki platformy internetowej TUDU, zrzeszającej organizacje korzystające z pomocy wolontariuszy, a także wolontariuszy oferujących swoją pomoc :) Opracowaliśmy również działania, które będziemy realizować w tym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że uda nam się zrealizować wszystkie nasze zaplanowane akcje :)