ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /templates/dd_speedtruck_109/functions.php on line 201

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/dd_speedtruck_109/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

biegiZdobyciem trzech medali zakończył się wyjazd zawodników z SP7 do Olecka na Mistrzostwa województwa warm-maz w Sztafetowych Biegach Przełajowych w dniu 10.10. Dziewczęta klas VII-VIII w składzie: Kędzierska J, Zagórska O, Łatacz O, Durka A, Pawłowska Z, Smędzik M, Kamińska W. wywalczyły złoty medal. Krążek w takim samym kolorze zdobyły dziewczęta kl. V-VI w składzie: Burzyńska K, Dąbrowska N, Nitschka O, Onyszkanycz M, Orczyc-Musiałek J, Słowikowska A, Szymczak O. Srebrnym medalem mogą poszczycić się chłopcy kl. VII-VIII występujący w składzie: Uszkiewicz M, Sojko R, Sesja M, Wilamowski J, Cywoniuk B, Karolczuk J, Zieliński J. Niewiele do podium zabrakło grupie młodszych chłopców/kl. V-VI/.Wywalczyli dobre czwarte miejsce. Skład drużyny: Dąbrowski D, Gulbicki P, Podgórny J, Prokopczuk A, Serowiecki M, Waskian J, Zieliński P. galeria