IMG 20230214 141819Czy w naszej szkole są miłośnicy fantasy??? Jeśli tak to zapraszamy do odwiedzenia biblioteki szkolnej, w której znajdują się zakupione dzięki Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa, pozycje książkowe najznamienitszych autorów tego gatunku literackiego. Na półkach znajdziecie takie dzieła, jak:
- „Percy Jackson i bogowie olimpijscy” oraz „Apollo i boskie próby” autorstwa Ricka Riordana;
- „Drużyna” oraz „Zwiadowcy” Johna Flanagana;
- „Baśniobór”, „Smocza straż”, „Pięć królestw”, „Pozaświatowcy” Brandona Mulla;
- „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” J. K. Rowling, autorki Harrego Pottera;
- seria „Aru Shah” autorstwa Roshani Chokshi.
Wyżej wymienione książki są seriami fascynujących, magicznych opowieści, które przeniosą Was w świat nierealny,postaci nierzeczywistych, których wciągające przygody sprawią, że czas się zatrzyma!!!