szwecjaJuż w najbliższą sobotę kolejna grupa uczniów wraz z nauczycielami wyruszy do miasta Helsingborg w Szwecji w ramach realizacji programu Erasmus+ Fun and Engaging STEM Activities for Tomorrow’s World (Nauki ścisłe na serio i na luzie, dzisiaj i w przyszłości). Tym razem szkolna koordynatorka p. Katarzyna Wójtowicz—Pac zaprosiła do wspólnego wyjazdu panią Beatę Wołejszo oraz pana wicedyrektora Pawła Kordowskiego. Grupę uczniów tworzą od lewej: Jan Lubecki, Anna Słowikowska, Jakub Szymański, Michał Jurga oraz Ksawery Anaszko. Promocją naszej szkoły będzie film przygotowany przez dzieci, który zaprezentują podczas oficjalnego powitania w szwedzkiej szkole. Dziękujemy serdecznie panu Szymańskiemu za nieocenioną pomoc w montowaniu nagrania. „Siódemka” jest zawsze przygotowana profesjonalnie do realizacji każdego zadania projektowego. Życzymy naszej drużynie wysokich lotów i niezapomnianych wrażeń.