87 428 90 60  
sekretariat@sp7.gizycko.pl

ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

ilustrator„Jestem ilustratorem – moja pierwsza książeczka z biblioteki szkolnej” - tak brzmiało zadanie do wykonania dla pierwszoklasistów, z którego wywiązali się jak zwykle doskonale. Uczniowie wykonali prace plastyczne przedstawiające wybraną scenę z wypożyczonej książki. Dużą popularnością cieszyły się ilustracje do wiersza Juliana Tuwima „Abecadło” i „Warszawa”. Chętnie wykorzystywanym motywem wśród młodych ilustratorów był także kotek, czy Słoń Trąbalski lub pan Maluśkiewicz tego samego autora. Wspaniałe prace powstały również do wiersza „Warzywa” oraz „Rzepka”. Wszystkie prace były wykonane starannie, pomysłowo i kolorowo. Wybór zwycięzcy był bardzo trudny. I miejsce zdobyła klasa I a, miejsce drugie klasa I b, zaś miejsce trzecie klasa I c. Gratuluję!!! galeria