87 428 90 60  
sekretariat@sp7.gizycko.pl

ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

kajtek15 lutego 2023 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Giżycku odbyły się warsztaty, na które zostały zaproszone dzieci z klasy II a. W trakcie zajęć uczniowie mogli wykazać się wiedzą dotyczącą zagadnień związanych z ekologią. Przypomnieli sobie jak należy prawidłowo segregować odpady, na czym polega dbałość o środowisko naturalne, jak wdrażać w życie zasady młodego ekologa. Oglądali filmy, prezentacje, śpiewali piosenki. Fajną zabawą było również wypełnianie kart pracy: wykreślanek, kolorowanek, krzyżówek. Zajęcia prowadziła Monika Sawicka – Kacprzak, autorka książek dla dzieci i dorosłych. Uczestniczący w warsztatach uczniowie mieli możliwość kupienia jej książki pt. „Zakochany Kajtek”. Szczęśliwi posiadacze tego wydawnictwa otrzymali również od autorki dedykacje. Dzieciom bardzo podobała się wizyta w bibliotece i panująca na zajęciach miła i wesoła atmosfera. galeria