87 428 90 60  
sekretariat@sp7.gizycko.pl

ul.Wodociągowa 8
11-500 Giżycko

czytelnictwo26 października nasza szkoła uczestniczyła w międzynarodowej akcji czytelniczej „Przerwa na czytanie”. W tym dniu uczniowie i pracownicy szkoły przynieśli ze sobą ulubione książki, które czytali podczas przerw międzylekcyjnych. Projektowi temu towarzyszył konkurs międzyklasowy w dwóch kategoriach wiekowych – I – III oraz IV – VIII na najciekawszy plakat promujący czytelnictwo. Uczniowie, wraz z wychowawcami, przygotowali wspaniałe prace oraz klasowe wydarzenia. Na każdym korytarzu można było zobaczyć sylwetki czytających. Uczniowie wymieniali się informacjami na temat swoich ulubionych książek, czytali ich fragmenty, oglądali ilustracje. Liczymy na to, że dzieci będą częściej w ten sposób spędzać czas wolny między lekcjami !!! Akcja „Przerwa na czytanie” trwa do końca miesiąca. Czy w tym roku zostanie pobity rekord? Mamy nadzieję, że tak. galeria