schody 1Drodzy uczniowie i rodzice,
w naszej szkole ponownie zrobiło się bardziej kolorowo. Na schodach w bloku B stopnie zostały udekorowane pytaniami w języku angielskim. Czy potraficie na nie odpowiedzieć?
Organizatorem tej inicjatywy jest Katarzyna Wójtowicz-Pac, nauczycielka języka angielskiego.
Serdeczne podziękowania kierujemy do pani Agnieszki Kur za sfinansowanie i realizację tej inicjatywy oraz do pani Anety Łatacz za umieszczenie zdań na schodach. Uczeń naszej szkoły, Alex Kur, również pomagał w umieszczaniu zdań na schodach.
Zachęcamy uczniów do czytania. Pamiętajcie, aby odpowiedzieć na pytania w języku angielskim :-)