rap18 marca nasza młodzież z klas VI-VIII uczestniczyła w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez Piotrka i Jacka, którzy tworzą zespół „Wyrwani z niewoli”. Ci dwaj wspaniali mężczyźni od kilku lat realizują szlachetną misję – pokazując dzieciom i młodzieży świat wolny do narkotyków, alkoholu i przemocy. Kiedyś uzależnieni od różnych nałogów, dziś od nich wolni, dzielą się ze słuchaczami historią swojego życia. Czynią to w prosty, bezpośredni sposób poprzez muzykę i słowo. Ich szczerość porusza i magnetyzuje. Jacek i Piotrek od kilku lat zapraszani są do różnych szkół, instytucji, parafii, niezmiennie wywołując u słuchaczy pozytywne emocje.

galeria                            https://www.youtube.com/watch?v=LG0lgKcpqGA

Dzięki łatwemu przekazowi ich koncertów młodzi ludzie chętnie angażują się w jego dynamikę i przejmują treści przez nich przekazywane. Nie inaczej było i tym razem. Zarówno nasza młodzież, jak i nauczyciele oraz dyrekcja opuszczali salę gimnastyczną urzeczeni osobowością prowadzących i poruszeni siłą przekazu. Bardzo dziękujemy księdzu Piotrowi Magierze za zorganizowanie tego niezwykłego spotkania z Piotrem i Jackiem. To było naprawdę dla nas wszystkich niezapomniane przeżycie!