mdjo121 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Polskiego. Uczniów od progu szkoły witał napis przypominający o święcie. Na telebimie można było poczytać o historii tego dnia oraz zapoznać się z różnymi ciekawostkami dotyczącymi języka polskiego. Na holu głównym królowała gazetka przygotowana przez uczniów klasy 7a. W wielu klasach zamiast tradycyjnych lekcji odbyły się quizzy dotyczące zawiłości naszego języka.
 Przypominamy, że do piątku (23.02.24r.) czekamy na Wasze prace konkursowe: ,,Mam to na końcu języka"- ilustracja wybranego frazeologizmu i ilustracja do wybranego wiersza Czesława Miłosza.

mdjomdjo2