IMG 20240213 105815712 HDRByło nam niezmiernie miło, kiedy uczniowie klasy IIa wręczyli nam piękne zaproszenie na przedstawienie baśni „Kot w butach”, które obejrzeliśmy 13 lutego w mini teatrze na I piętrze.  W spektaklu brali udział wszyscy uczniowie klasy przygotowani do występu przez wychowawczynię – Panią Elżbietę Borzejewicz, która zadbała również o całą oprawę artystyczną. Mali aktorzy zaprezentowali się w strojach z epoki, z wielkim przejęciem recytując bezbłędnie wyuczone na pamięć teksty.  Z uczuciem odgrywali swoje role, co od razu doceniła publiczność,  żywiołowo reagująca na występy małych artystów. Oprócz gry scenicznej naszą uwagę zwróciły wspaniałe dekoracje wykonane przez twórców przedstawienia. Organizatorzy zadbali również o odpowiedni nastrój, muzykę i dźwięk.  Jednym słowem obejrzeliśmy świetne  widowisko teatralne w wykonaniu klasy IIa! Serdecznie dziękujemy za tyle artystycznych wrażeń  i tak miło spędzony czas!