Bez nazwyTłusty Czwartek- jak każe tradycja w ten dzień obowiązkowo trzeba zjeść chociaż jednego pączka. I tak też było w klasie 1 a. Uczniowie w ramach zajęć samodzielnie przygotowali lukier i dekorowali pączki kolorową posypką. Dzieci z wielkim entuzjazmem tworzyły swoje małe dzieła sztuki cukierniczej oraz cieszyły się ich nie tylko wyglądem, ale i smakiem! To było wspaniałe doświadczenie, które pozwoliło dzieciom nie tylko nauczyć się czegoś nowego, ale również spędzić czas w radosnej atmosferze.

Bez nazwy 2Bez nazwy 4Bez nazwy 6Bez nazwy 7Bez nazwy 8Bez nazwy 10Bez nazwy 11Bez nazwy 12