W związku z Uroczystością Wszystkich Świętych, dn. 31 października 2023r. Zespół Katechetyczny przygotował prezentację multimedialną zatytułowaną ”Spotkanie ze Świętymi”. Jej hasłem przewodnim były słowa świętego Jana Bosko” Chodź nogami po Ziemi, a sercem mieszkaj w Niebie”.

20231030 174832

Uczniowie poznali sylwetki ludzi, którzy mieli wiele zalet, ale i też wiele wad, a pomimo to zostali świętymi. Dziś służą nam pomocą i jak latarnie oświetlają drogę do Nieba. Pamiętajmy - każdy  z nas może więc zostać świętym.  Dzieci chętnie obejrzały prezentację oraz z dużym zaangażowaniem śpiewały piosenki. Pamiętajmy więc:”Taki duży,taki mały może świętym być Taki ja,taki Ty możesz świętym być”.