W naszej szkole obowiązuje zmiana obuwia

Od 6 listopada wprowadzamy w szkole zmianę obuwia. Preferowane jest obuwie sportowe z białą podeszwą. Decyzja podyktowana jest względami higienicznymi. Wchodzimy w okres jesienno - zimowy. Buty dzieci są cięższe, a przy niesprzyjającej pogodzie mogą być również przemoczone. Zmiana obuwia sprawi, że dzieciom będzie wygodniej,  a ich nogi odpoczną od zewnętrznego obuwia. Jednocześnie łatwiej będzie utrzymać czystość w szkole. Buty uczniowie mogą zostawiać w szafkach. Nasza decyzja podyktowana jest troską o wygodę dzieci i spostrzeżeniami, że część  uczniów już zmienia obuwie w szkole.