Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Siódemce upłynął na maratonie zadań związanych z tabliczką mnożenia, a także dzielenia. W formie zabawy została przeprowadzona sztafeta tabliczki mnożenia i rysowanie swojego potworka. Uczniowie mieli też za zadanie doprowadzić właściwy wynik mnożenia do literki i odnaleźć hasło, gdzie znaleziono najstarszą tabliczkę mnożenia albo kto jest uważany za twórcę tabliczki mnożenia. Znacie odpowiedzi na te pytania? Kolejne zadania wykorzystywało magiczne koło, a hasłem było, kto ustanowił Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia? Było też zadanie zatytułowane: Tabliczka Mnożenia o Mnie.

W czwartek i piątek uczniowie klas IV-VIII z pewnością przypomnieli sobie tabliczkę mnożenia w takiej zabawowej atmosferze. Kolejny raz zmierzą się z tabliczką w listopadzie.