morzeW dniach 31.05-2.06.2023 klasa VIA przebywała na wycieczce w „Leśnym Zakątku” w Mikoszewie. Były to trzy wspaniałe dni wypełnione po brzegi różnorodnymi zajęciami integrująco – rekreacyjnymi. Gra terenowa z GPS w poszukiwaniu punktów kontrolnych, strzelanie z łuku, zajęcia zręcznościowe w pobliskim lesie to tylko niektóre z zajęć przygotowanych i poprowadzonych przez firmę Black Wolf. Ponadto młodzież miała okazję miło spędzić ze sobą czas podczas ogniska z kiełbaskami, dyskoteki czy też wyjścia nad zatokę by posłuchać szumu fal, pozbierać muszelki, pooddychać świeżym powietrzem. Pogoda dopisała i uczniowie wrócili nie tylko dotlenieni, ale i opaleni. Nie było czasu na nudę i zbyt częste zaglądanie do telefonów. Miłe wspomnienia pozostaną na długo, z pewnością po powrocie do szkoły będzie o czym rozmawiać.