20191021 105857My, ze strony szkoły do której chodzi Michasia, dodatkowo chcemy wesprzeć duchowo dziewczynkę i jej Rodziców, dlatego uruchamiamy ogólnopolską akcję "Kartka dla Michasi". Chcielibyśmy, by dziewczynka wiedziała, że nie tylko Giżycko o nią walczy, ale i cała Polska. Zachęcam Was do wysłania Michasi kartki z życzeniami. Dla nas to 1-2 zł koszta kartki/pocztówki (można ją zrobić własnoręcznie) i 3,30 zł koszt znaczka na list ekonomiczny nierejestrowany, a dla Michasi i jej Rodziców będzie to ogromne wsparcie i pomoc w walce z chorobą. Kartki można wysyłać na adres:
Michasia Kozłowska
ul. Wodociągowa 8
Kartki można również przynieść bezpośrednio do szkolnej świetlicy :) Jeśli zdecydujecie się na wysłanie życzeń, prosimy, zróbcie zdjęcie tej kartki i wstawcie ją pod tym postem na naszym fb:) Będzie nam miło wiedzieć, że dziewczynka nie jest sama.