IMG 20210430 122406Wyniki Szkolnego Pokazu Talentów prezentują się następująco:

Klasy I - III
?I miejsce Wiktor Wojtkowski Ic (gra na instrumencie), Amelia Sawczuk/Julia Stankiewicz I b (śpiew), Malwina Ambroch II a (malarstwo), Wiktoria Bełbot III c (sport), Jakub Buńko III d (logiczne myślenie)

?II miejsce Jan Słowikowski III d (gra na instrumencie), Zosia Drapała III b (kabaret), Emilia Szyszkowska II a (grafika), Nikola Letkiewicz II b (Sport), Iga kornak III b (kulinaria)

?III miejsce Olaf Andryka II a (gra na instrumencie), Wiktoria Ostrowska II a (śpiew), Oliwia Majek II a (rysunek), Bartek Bałtakowski III b (sport), Hanna Bartczak III b (kulinaria)

?wyróżnienie Dorota Metka III b (gra na instrumencie)

Klasy IV - VIII
?I miejsce Natalia Majek VIII b (rysunek), Wiktoria Kamińska VI f (taniec), Piotr Maculewicz VIII a (logiczne myślenie), Bartek Skórnóg VI b (gra na instrumencie)

?II miejsce Lidia Ciołek VII e (rysunek), Wojciech Uszyłło IV b (sport), Amelia Dąbrowska 6 g (logiczne myślenie), Wiktor Smolak 6 g (kabaret)

?III miejsce Paulina Salkiewicz V b (grafika), Aleksandra Kulesza VIII b (sport), Kinga Chełkowska V b (kulinaria), Zuzia Wójtowicz IV d (recytacja)

?Wyróżnienie Aleksandra Durka 6 h (rysunek)

Do złotej szóstki zakwalifikowali się:
1️⃣ Wiktor Wójtkowski I c (gra na instrumencie)
2️⃣ Malwina Ambroch II a (malarstwo)
3️⃣ Wiktoria Bełbot III c (sport)
4️⃣ Bartek Skórnóg VI b (gra na instrumencie)
5️⃣ Piotr Maculewicz VIII a (logiczne myślenie)
6️⃣ Natalia Majek VIII b (rysunek)
Złota szósta reprezentować będzie naszą szkołę podczas Powiatowego Przeglądu Talentów w dniu 9 czerwca na stronie poregizycko.pl

Gratulujemy wszystkim uczniom występów, które przez kilka tygodni prezentowane były na stronie Facebook SP7

UWAGA ‼️
1 czerwca o godzinie 11.30 odbędzie się oficjalne rozdanie nagród wszystkim uczestnikom oraz losowanie nagrody specjalnej. Czekamy na WAS ?