Rafał Wawrzos 2aKonkurs "Kulturalne obycie ułatwia życie" dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w szkolną akcję dotyczącą znajomości dobrych manier. Niezwykle trudno było wyłonić zwycięzcę, ponieważ wszystkie prace były ciekawe. Pokazaliście, że posiadacie wiedzę na temat kultury m.in. w miejscach publicznych, szkole, wszelkich instytucjach oraz tak ważnej w dzisiejszych czasach kultury słowa. Oto zwycięzcy:

W klasach 1-3:
1 miejsce: Wiktoria Bełbot 3c ,Dorota Metka 3b, Rafał Wawrzos 2a
2 miejsce: Gabriela Oryńczak 3a oraz Michał Pestka 2a
3 miejsce: Martyna Szumska 3a oraz Malwina Ambroch 2a
wyróżnienie: Wiktoria Ostrowska 2a oraz Michał Krajza 2d

Klasy 4-6:
1 miejsce: Aleksander Kozłowski 4a
2 miejsce: Patryk Wojewnik 5b
3 miejsce: Jan Pośnik 4d

Klasy 7-8:
1 miejsce: Aleksandra Dyduch, Amelia Kubach. Izabela Boć (zespołowa praca uczennic z 7b)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !!!galeria
Szkoła Dobrego Wychowania