talentZaczynamy nasz szkolny Pokaz Talentów.

Każdego dnia zaprezentujemy nadesłane prace naszych zdolnych uczniów.

Cieszy nas Wasza aktywność, a przede wszystkim uśmiech na twarzy.

Kto chciałby się zmierzyć z Piotrem w układaniu kostki rubika na czas? Piotr Maciulewicz z klasy 8 a zaprezentuje film z rekordowym ułożeniem kostki. Zobaczcie sami ???

Wszyscy znamy film Piraci z Karaibów. Bartek Skórnóg z klasy 6b postanowił rozszyfrować, a następnie zagrać na pianinie ? najpopularniejszy utwór z tego kultowego filmu. Zapraszamy do obejrzenia ?️

Emilia Szyszkowska jest uczennicą klasy 2a. Zaprezentuje nam prace graficzne, które wykonała w programie Paint 3D. Emilia jest kreatywną i otwartą dziewczynką. Chętnie nauczy wszystkich jak sprawnie wykorzystywać narzędzia tego programu ?

Dziś zapraszamy na kulinarną ??? przygodę z Hanią Barczak z kl. III B.
Podczas takich filmików człowiek robi się głodny ???

Pasją Nikoli Letkiewicz z kl. II B jest taniec?? Dziś jedyny i niepowtarzalny występ Nikoli, zapraszamy ?

Aleksandra Kulesza z kl. VIII B zaprezentuje jazdę konną ???, a konkretnie skoki przez przeszkody. Cóż za technika! ???

Tak pisze o sobie wspaniałą projektantka i malarka ??️ Nadia Stabryła - Pękała:
Jestem uczennicą klasy 2 d, moją pasją jest rysowanie, a najbardziej lubię malować moje lalki lol, które kolekcjonuję.

Wspaniały koncert ?? Amelki Sawczuk i Julki Stankiewicz z kl. I B. Wokalistki zadedykowały swój występ wychowawczyni Pani Marzenie Pstrak ???, która nauczyła je tej piosenki. Zapraszamy!

Poniżej prezentujemy niezwykły talent malarski ?️? Lidii Ciołek z kl. VII E.
Lidka maluje przede wszystkim akwarelami w kredce na płótnie, chętnie sięga także po mazaki, pastele i farby.

Dziś swój talent malarski ?️? zaprezentuje Aleksandra Durka z kl. VI H.
Przepiękne rysunki w niepowtarzalnej aranżacji można podziwiać poniżej ?

Odwaga i zwinność to cechy Wojtka Uszyłło z klasy 4b, który prezentuje swój talent na hulajnodze wyczynowej. Uczeń wykonuje skomplikowany trik, wymagający nie lada umiejętności. Popatrzcie sami.

Amelia Dąbrowska z klasy 6 g zaprezentuje swój talent, układając w zawrotnym tempie kostkę Rubika. Cóż za sprawność i szybkość.

Swój talent plastyczny zaprezentuje również nasza młoda artystka: Oliwka Majek z klasy 2a. Z pewnością pomysłowości i kreatywności jej nie brakuje.

Natalia Majek z klasy 8b to kolejna młoda artystka. Swoje prace najchętniej wykonuje kredkami, często też szkicuje ołówkiem. Czyż nie wyglądają realistycznie?

Swój talent recytatorski ? zaprezentuje dziś Zuzanna Wójtowicz z kl. IV d. Cóż za dykcja i interpretacja ? Posłuchajcie utworu "Żuraw i czapla" w wykonaniu Zuzi.

Cieszymy się, że nasz konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Tym razem zobaczymy taneczną odsłonę Wiktorii Kamińskiej z klasy 6 f ?

Wiktor Wojtkowski z klasy 1c to dobrze zapowiadający się kompozytor. Zaprezentuje na keyboardzie melodię, której jest autorem. To człowiek orkiestra. Nie tylko gra i komponuje, ale także beatboxuje ???
Jak już wrócimy do normalności i zaczną się dyskoteki szkolne, może zostanie dj-em szkolnym ?

Dziś zaprezentuje się wirtuoz, a raczej wirtuozka klawiszowa Dorota Metka z klasy III B. Dorotka jest samoukiem i zachwyca przepiękną grą na instrumentach klawiszowych.

W naszej Szkole spora grupa dzieci wykazuje się zdolnościami artystycznymi. Wielu z nich pasjonuje się rysunkiem, grafiką. Przed Wami prezentacja prac uczniów:
Wiktora Jankowskiego 2a, Joanny Kowalskiej 4c, Pauliny Salkiewicz 5b, Malwiny Asanowicz 5b oraz Magdaleny Skrzypek 6e.
Nasi młodzi artyści stworzyli prace niepowtarzalne i niezwykle kolorowe. Podczas ich tworzenia wykorzystali różnorodne techniki plastyczne, tj. rysunek kredkami, farbami , prace graficzne czy lepienie z plasteliny. Każdy z uczestników wykazał się kreatywnością, pomysłowością i starannością, która jest na wysokim poziomie. Z pewnością można tu zauważyć zdolności twórcze uczniów, bogatą wyobraźnię i wrażliwość estetyczną.

Przed Wami kolejna mała artystka: Zuzanna Gąsewicz z klasy 3d, która zaprezentuje swoje prace plastyczne wykonane farbami.

W malutkiej Malwince Ambroch z klasy 2 a drzemie ogromna dusza artystyczna. Prace malarskie zaprezentowała w swojej prezentacji.
Popatrzcie ??️

? Kiedy nie macie pomysłu na słodką przekąskę, a chętnie zjedlibyście coś zdrowego, a zarazem pysznego to skorzystajcie z przepisu Igi Kornak z klasy 3 b. Palce lizać ?
Mniam, mniam... pyszna jest ta praca konkursowa ?

A przed nami prawdziwa dawka humoru ?, w wykonaniu przyszłego kabareciarza Wiktora Smolak, ucznia klasy 6g.

W kolejnym występie zaprezentuje się Wiktoria Ostrowska, uczennica klasy 2a. Nasza młodziutka wokalista zaśpiewa piosenkę "Tamta dziewczyna" z repertuaru Sylwii Grzeszczak
???

Olaf Adryka chodzi dopiero do drugiej klasy, a już potrafi pięknie grać na keyboardzie, czytając melodię z nut ???

Brawo ?

W myśl zasady, że trening czyni mistrzem Jakub Buńko z klasy 3 d pokazuje nam jak wytrwałość i systematyczna praca pomagają w sprawnym układaniu różnych kostek Rubika ?

Film 1   Film 2

Czyżby rosła nam mistrzyni cukiernictwa?
Wraz z Kingą Chełkowską, uczennicą klasy 5 b przenieśmy się w świat deserów, przepysznych wypieków ciasteczek, ciast i tortów ???? Mnia, mniam.... ?

Tym razem w naszym szkolnym, internetowym pokazie talentów muzyczny występ Jana Słowikowskiego z klasy 3 d w utworze SCORPIONS "WIND OF CHANGE"

O swoich sportowych zainteresowaniach opowie nam sama Wiktoria Bełbot z klasy 3 c, udawadniając, że sport to nie tylko zdrowie, ale także możliwość dążenia do wyznaczonych celów i pokonywania własnych słabości. A najważniejsza sprawa to dobra zabawa ?????

Piotr Kraska to uczeń klasy 5b.
W wolnej chwili lubi rysować i konstruować budowle z klocków Lego.
Na konkurs wysłał swoje prace:
1. Rysynek pt. "Postacie z bajek"
2. Budowlę z klocków Lego pt. "Wyspa piratów".
Zapraszamy do obejrzenia ?