2Za nami kolejna już akcja Szkoły Dobrego Wychowania. Tym razem dotyczyła pogadanek oraz inscenizacji związanych ze znajomością i stosowaniem zasad dobrego zachowania oraz szacunku na co dzień. Oczywiście odgrywanie scenek było niemożliwe ze względu na naukę zdalną, lecz mimo wszystko wychowawcy oraz uczniowie stanęli na wysokości zadania.
Na godzinach wychowawczych klasy: 4a, 4b, 5b, 6c, 6d i 7b podjęły dyskusje z wychowankami, na temat dobrych manier oraz odpowiedniego postępowania w różnych miejscach i sytuacjach. Rozwiązywano quizy savoir-vivre, wypracowano także pomysły, m.in.: jak kulturalnie zwrócić uwagę pasażerowi, który głośno słucha muzyki; jak zachować się właściwie w miejscach publicznych czy złożyć zamówienie w restauracji.
Rezultatem tego są prezentacje klasowe( klasa 4a i 6c) oraz wspaniałe projekty- prezentacje wykonane przez uczennice: Gabrielę Mróz z klasy 6d oraz Amelię Kubach, Aleksandrę Dyduch z klasy 7b.
Ponadto część uczniów wykonała ciekawe plakaty: z klasy 4b:Amelia Górko, Oliwia Szymczak, Hanna Rawłuszko, Michał Jurga oraz z klasy 5b: Patryk Wojewnik.
Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą szkolną akcję i zapraszamy do obejrzenia efektów tej pracy.galeria

Prezentacja 1

Prezentacja 2